Hoppekids Rumdeler på Hjul

3.8 (4 anmeldelser)
Hoppekids Rumdeler på Hjul
Bedste pris
Faldet 20.0%
1.303kr
1.629 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids rumdeler på hjul er en praktisk løsning til børneværelset. Med sine fire hylder tilbyder den rigelig opbevaringsplads og er let at flytte rundt. Ideel til brug under højsengen eller ved siden af skrivebordet.

Hoppekids Rumdeler på Hjul koster lige nu 1.303 kr. En stigning på 35,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 959 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 959 kr (30. april 2026) og 1.629 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.303 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids rumdeler på hjul Hvid : Erling Christensen Møbler
1.303 kr
+ fri fragt
Total: 1.303 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Rumdeler på Hjul 2 Størrelser
1.303 kr
+ fri fragt
Total: 1.303 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Rumdeler på Hjul 2 Størrelser
1.629 kr
+ fri fragt
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.0%

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Bogskabe og reoler