Hoppekids Ole Lukoie Forhæng til Halvhøj Seng

5.0 (2 anmeldelser)
Hoppekids Ole Lukoie Forhæng til Halvhøj Seng
Bedste pris
Stabil pris
767kr
959 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Skab en magisk og eventyrlig atmosfære i børneværelset med dette håndsyede Ole Lukøje forhæng fra Hoppekids. Når monteret på en halvhøj seng, forvandler det sengen til en hyggelig hule. Perfekt til kreative lege og rolige stunder.

Hoppekids Ole Lukoie Forhæng til Halvhøj Seng koster lige nu 767 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 23,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 767 kr (04. juli 2026) og 999 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 767 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Ole Lukoie forhæng til halvhøj seng Grøn Grøn : Erling Christensen Møbler
767 kr
+ fri fragt
Total: 767 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Ole Lukøje forhæng til halvhøj seng Grøn
767 kr
+ fri fragt
Total: 767 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Forhæng til Halvhøj Seng OLE LUKOIE Grøn
767 kr
+ fri fragt
Total: 767 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Forhæng til Halvhøj Seng OLE LUKOIE Grøn
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Gardiner
farve: Blue, Red
funktioner: Til børn