Hoppekids Mermaid Tekstil til Husseng 70x160 cm

Bedste pris
Stabil pris
527kr
659 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Skab en hyggelig og tryg atmosfære i børneværelset med Hoppekids Mermaid tekstil til husseng. Forhænget omdanner sengen til en indbydende hule samtidig med, at det lader noget lys slippe igennem. Perfekt til at skabe en afslappet stemning til leg eller sengetid.

Hoppekids Mermaid Tekstil til Husseng 70x160 cm koster lige nu 527 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 45,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 959 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 527 kr (04. juli 2026) og 959 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 527 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Mermaid tekstil til husseng 70x160 cm : Erling Christensen Møbler
527 kr
+ fri fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Tekstil til Husseng MERMAID Flere Størrelser
527 kr
+ fri fragt
Total: 527 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Mermaid tekstil til husseng 70x160 cm, Transparent
563 kr
+ fri fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Tekstil til Husseng MERMAID Flere Størrelser
659 kr
+ fri fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer