Hoppekids Mermaid tekstil til husseng

Bedste pris
Stabil pris
591kr
739 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Hoppekids Mermaid tekstil til husseng forvandler børneværelset til et eventyrligt sted. Det skaber en hyggelig atmosfære og giver sengen en huleagtig fornemmelse, samtidig med at det skærmer legende fra omgivelserne og giver en tryg base.

Hoppekids Mermaid tekstil til husseng koster lige nu 591 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 57,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 591 kr (04. juli 2026) og 1.399 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 591 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Mermaid tekstil til husseng 90x200 cm : Erling Christensen Møbler
591 kr
+ fri fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Tekstil til Husseng MERMAID Flere Størrelser
591 kr
+ fri fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Tekstil til Husseng MERMAID Flere Størrelser
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer