Hoppekids Mermaid Forhæng til Halvhøj Seng 70x160 cm

5.0 (3 anmeldelser)
Hoppekids Mermaid Forhæng til Halvhøj Seng 70x160 cm
Bedste pris
Stabil pris
471kr
589 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerLaveste

Transformér børneværelset til en eventyrlig verden med Hoppekids Mermaid forhæng. Dette håndsyede forhæng passer perfekt til halvhøje senge og tilbyder en legende atmosfære med sit søde havfrue-design. Det robuste materiale sikrer både holdbarhed og en hyggelig grotte-stemning, som inspirerer til kreativ leg og fantasifulde eventyr.

Hoppekids Mermaid Forhæng til Halvhøj Seng 70x160 cm koster lige nu 471 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 41,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 471 kr (04. juli 2026) og 799 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 471 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Mermaid forhæng til halvhøj seng 70x160 cm : Erling Christensen Møbler
471 kr
+ 49 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Mermaid forhæng til halvhøj seng 70x160 cm. Beige
471 kr
+ 49 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Forhæng til Halvhøj Seng MERMAID Flere Størrelser
471 kr
+ 49 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Forhæng Til Halvhøj Seng 70x160 cm Little Mermaid
540 kr
+ fri fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Forhæng til Halvhøj Seng MERMAID Flere Størrelser
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer
stil: Baldakin