Hoppekids MAJA Skrivebord

Bedste pris
Faldet 20.0%
2.558kr
3.198 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids MAJA Skrivebord er både stilfuldt og funktionelt med et klassisk design. Skrivebordet har rummelige skuffer, der kan monteres enten i højre eller venstre side, og det giver rigelig plads til lektier og kreative projekter. Fremstillet i holdbart træ, passer bordet perfekt ind i ethvert børneværelse.

Hoppekids MAJA Skrivebord koster lige nu 2.558 kr. En stigning på 28,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.998 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.998 kr (30. april 2026) og 3.198 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.558 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids MAJA skrivebord med skuffer : Erling Christensen Møbler
2.558 kr
+ fri fragt
Total: 2.558 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids MAJA Skrivebord m. Skuffer Hvid
2.558 kr
+ fri fragt
Total: 2.558 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids MAJA Skrivebord m. Skuffer Hvid
3.198 kr
+ fri fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.0%

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Skriveborde