Hoppekids MAJA Skrivebord

Bedste pris
Faldet 20.0%
1.607kr
2.009 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids MAJA skrivebord er ideelt til børneværelset, med god plads til lektier og kreative projekter. Det er fremstillet i træ og har en miljøvenlig overfladebehandling, som sikrer et sundt indeklima.

Hoppekids MAJA Skrivebord koster lige nu 1.607 kr. En stigning på 34,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (30. april 2026) og 2.009 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.607 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids MAJA Skrivebord : Erling Christensen Møbler
1.607 kr
+ fri fragt
Total: 1.607 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids MAJA Skrivebord Hvid
1.607 kr
+ fri fragt
Total: 1.607 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids MAJA Skrivebord Hvid
2.009 kr
+ fri fragt
Total: 2.009 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.0%

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Skriveborde