Hoppekids Legetøjskiste Hvid

Hoppekids legetøjskiste i hvid er ideel til opbevaring på børneværelset. Den er udstyret med hjul, hvilket gør den let at flytte rundt, selv for små børn. Kisten har rummelig opbevaringsplads til legetøj, byggeklodser eller bamser, og låget kan holdes åbent, takket være den smarte lukkemekanisme.

Hoppekids Legetøjskiste Hvid koster lige nu 999 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (30. april 2026) og 999 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Legetøjskiste på hjul hvid
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Legetøjskiste i hvid med hjul : Erling Christensen Møbler
1.127 kr
+ fri fragt
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Legetøjskiste m. Hjul Hvid
1.127 kr
+ fri fragt
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Legetøjskiste m. Hjul Hvid
1.409 kr
+ fri fragt
Total: 1.409 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Dragkister