Hoppekids JONAS Skrivebord

4.7 (6 anmeldelser)
Hoppekids JONAS Skrivebord
Bedste pris
Stabil pris
1.303kr
1.629 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids JONAS Skrivebord er et funktionelt møbel til børneværelset. Med en rummelig bordplade på 115x62,5 cm får dit barn rigelig plads til både lektier og kreativ leg. Skrivebordet kan let flyttes rundt takket være de låsbare hjul, som sikrer både fleksibilitet og stabilitet.

Hoppekids JONAS Skrivebord koster lige nu 1.303 kr. En stigning på 25,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.039 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.039 kr (30. april 2026) og 1.629 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.303 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids JONAS Skrivebord på hjul : Erling Christensen Møbler
1.303 kr
+ fri fragt
Total: 1.303 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Jonas Skrivebord hvid
1.303 kr
+ fri fragt
Total: 1.303 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids JONAS Skrivebord Hvid
1.303 kr
+ fri fragt
Total: 1.303 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids JONAS Skrivebord Hvid
1.629 kr
+ fri fragt
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Skriveborde
farve: White
funktioner: Med skuffe, Til børn