Hoppekids ISABELLA Puslekommode Hvid

4.0 (4 anmeldelser)
Hoppekids ISABELLA Puslekommode Hvid
Bedste pris
Stabil pris
1.999kr
2.499 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ISABELLA puslekommode kombinerer stil og funktionalitet i børneværelset. Med to rummelige skuffer og en stor hylde tilbyder kommoden fleksible opbevaringsmuligheder. Den aftagelige pusletop gør det nemt at omdanne kommoden til en almindelig opbevaringsenhed, som forlænger dens anvendelse. Et praktisk valg til den moderne familie.

Hoppekids ISABELLA Puslekommode Hvid koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.839 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.839 kr (30. april 2026) og 1.999 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ISABELLA puslekommode : Erling Christensen Møbler
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Isabella Puslereol hvid
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ISABELLA Puslekommode Hvid
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ISABELLA Puslekommode Hvid
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Pusleborde
funktioner: Med skuffer
stil: Kommode