Hoppekids Ida-Marie Puslereol

4.5 (4 anmeldelser)

Hoppekids Ida-Marie puslereol er perfekt til børneværelset med sin enkle og stabile konstruktion. Udstyret med to hjul, er den let at flytte, mens den vandbaserede lak sikrer en sundere indendørsluft. En ideel løsning til familier, der søger en praktisk og elegant pusleløsning.

Hoppekids Ida-Marie Puslereol koster lige nu 719 kr. En stigning på 12,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 639 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 639 kr (30. april 2026) og 719 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Ida-Marie puslebord : Erling Christensen Møbler
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Ida-Marie Puslereol hvid
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids IDA-MARIE Puslereol
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids IDA-MARIE Puslereol
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Puslebord Ida-Marie 73x56x84 cm
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Pusleborde
stil: Bord