Hoppekids IDA-MARIE Kravlegård

3.8 (4 anmeldelser)
Hoppekids IDA-MARIE Kravlegård
Bedste pris
Stabil pris
1.279kr
1.600 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

IDA-MARIE kravlegården fra Hoppekids er designet til at passe ind i ethvert rum med sine kompakte mål på 91x85 cm. Det praktiske design inkluderer runde tremmer og en justerbar bund i tre højder, hvilket gør det nemt for forældre at tilpasse kravlegården efter behov. Lavet af miljøvenligt træ, tilbyder den et trygt og sikkert sted for dit barn.

Hoppekids IDA-MARIE Kravlegård koster lige nu 1.279 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.119 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.119 kr (30. april 2026) og 1.599 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.279 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids IDA-MARIE kravlegård : Erling Christensen Møbler
1.279 kr
+ fri fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
IDA-MARIE Kravlegård hvid
1.279 kr
+ fri fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids IDA-MARIE Kravlegård
1.279 kr
+ fri fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids IDA-MARIE Kravlegård
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Kravlegård Ida-Marie 91x85x71 cm
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Kravlegårde