Hoppekids Forhæng til Seng - Princess 70x160

Bedste pris
Stabil pris
471kr
589 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerLaveste

Hoppekids Princess forhæng forvandler børneværelset til en verden af eventyr. De håndsyede forhæng passer perfekt til halvhøje senge og skaber et magisk rum, hvor børn kan lege og drømme frit.

Hoppekids Forhæng til Seng - Princess 70x160 koster lige nu 471 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 32,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 471 kr (04. juli 2026) og 699 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 471 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids forhæng til halvhøj- / etageseng, 70x160 : Erling Christensen Møbler
471 kr
+ 49 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Forhæng til Seng PRINCESS Flere Størrelser
471 kr
+ 49 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Forhæng Til Halvhøj Seng 70x160 cm Princess
570 kr
+ fri fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Forhæng til Seng PRINCESS Flere Størrelser
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer