Hoppekids Forhæng til Mellemhøj Seng Princess

Hoppekids forhæng i Princess design forvandler den mellemhøje seng til et magisk eventyrunivers. Gør børneværelset til en fantasifuld legeplads, hvor sengen bliver til et slot, et rumskib eller en tidsmaskine. Forhænget tilføjer både sjov og privatliv til barnets soveområde.

Hoppekids Forhæng til Mellemhøj Seng Princess koster lige nu 591 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (30. april 2026) og 739 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 591 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids forhæng til mellemhøj seng, 70x160 : Erling Christensen Møbler
591 kr
+ fri fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Forhæng til Seng PRINCESS Flere Størrelser
591 kr
+ fri fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Forhæng til Seng PRINCESS Flere Størrelser
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer