Hoppekids Forhæng til Mellemhøj Seng

Bedste pris
Stabil pris
591kr
739 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Skab en fantasifuld verden i børneværelset med Hoppekids' håndsyede forhæng til mellemhøj seng. Med dimensioner på 90x200 cm tilbyder dette blå forhæng en legende omgivelse, hvor sengen forvandles til eventyrslottet eller rumskibet i barnets vilde fantasier.

Hoppekids Forhæng til Mellemhøj Seng koster lige nu 591 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 34,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 591 kr (04. juli 2026) og 899 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 591 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids forhæng til mellemhøj seng, blå 90x200 : Erling Christensen Møbler
591 kr
+ fri fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Forhæng til Seng CREATOR Flere Størrelser
591 kr
+ fri fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Forhæng til Seng CREATOR Flere Størrelser
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer