Hoppekids Forhæng Fairytale Knight 90x200

Bedste pris
Stabil pris
591kr
739 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Skab et magisk gemmested i børneværelset med Hoppekids Fairytale Knight forhæng. Det håndsyede design passer perfekt til halvhøje og etagesenge og inviterer til fantasifulde eventyr og trygge legestunder.

Hoppekids Forhæng Fairytale Knight 90x200 koster lige nu 591 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 26,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 591 kr (04. juli 2026) og 799 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 591 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Forhæng til halvhøj- og etageseng 90x200 : Erling Christensen Møbler
591 kr
+ fri fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Forhæng til Seng FAIRYTALE KNIGHT Flere Størrelser
591 kr
+ fri fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Forhæng til Seng FAIRYTALE KNIGHT Flere Størrelser
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer