Hoppekids Forhæng Creator Autumn Yellow

Hoppekids Forhæng Creator skaber en hyggelig atmosfære under halvhøje senge. Dette forhæng i Autumn Yellow bidrager til fantasifulde lege og roligt hvil på børneværelset. Skab en privat hule, hvor dit barn kan drømme sig væk i et eventyrunivers.

Hoppekids Forhæng Creator Autumn Yellow koster lige nu 650 kr. En stigning på 16,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (31. marts 2026) og 699 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 650 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Forhæng Til Halvhøj Seng 70x160 cm Creator Autumn
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Forhæng til Seng CREATOR Flere Størrelser
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Forhæng til Seng CREATOR Flere Størrelser
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids forhæng til halvhøj- / etageseng, gul 90x200
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.0%

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer