Hoppekids Eco Luxury Madras 70x160 cm

Bedste pris
Stabil pris
3.439kr
4.299 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids Eco Luxury Madras tilbyder en trykaflastende og komfortabel soveoplevelse til børn. Med et blødt Celsius toplag og allergivenligt betræk sikrer madrassen optimal støtte og komfort. Den er Svanemærket og passer perfekt til børn i vækst med sin 12 cm tykkelse.

Hoppekids Eco Luxury Madras 70x160 cm koster lige nu 3.439 kr. En stigning på 43,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.399 kr (22. maj 2026) og 3.439 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.439 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Eco luxury madras, 12 cm 70x160 cm : Erling Christensen Møbler
3.439 kr
+ fri fragt
Total: 3.439 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Luxury Madras m. Betræk 12 cm.
3.439 kr
+ fri fragt
Total: 3.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Madras ECO Luxury 70x160x12 cm
3.900 kr
+ fri fragt
Total: 3.900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
4.299 kr
+ fri fragt
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Madrasser