Hoppekids ECO Luxury Juniorseng

Bedste pris
Stabil pris
2.735kr
3.419 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Luxury Juniorseng kombinerer funktionalitet og stil med en inkluderet 1/2 sengehest for ekstra sikkerhed. Den lette konstruktion muliggør forskellige udbygningsmuligheder, og sengens svanemærkning garanterer en sund og miljøvenlig løsning til børneværelset.

Hoppekids ECO Luxury Juniorseng koster lige nu 2.735 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.519 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.519 kr (30. april 2026) og 3.419 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.735 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Luxury Juniorseng med sengehest 1/2 70x160 cm : Erling Christensen Møbler
2.735 kr
+ fri fragt
Total: 2.735 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Luxury Sofaseng m. Ryglæn og 1/2 Sengehest Flere Størrelser
2.735 kr
+ fri fragt
Total: 2.735 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Luxury Sofaseng m. Ryglæn og 1/2 Sengehest Flere Størrelser
3.419 kr
+ fri fragt
Total: 3.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer