Hoppekids ECO Luxury Juniorseng

Bedste pris
Stabil pris
2.615kr
3.269 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Luxury juniorseng er designet til komfort og fleksibilitet. Med ryglæn og svanemærkning sikrer sengen både sikkerhed og bæredygtighed. Perfekt til børneværelset med mulighed for udbygning og personlig tilpasning.

Hoppekids ECO Luxury Juniorseng koster lige nu 2.615 kr. En stigning på 9,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.399 kr (30. april 2026) og 3.269 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.615 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Luxury Juniorseng inkl. Ryglæn 90x200 cm : Erling Christensen Møbler
2.615 kr
+ fri fragt
Total: 2.615 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Luxury Sofaseng Flere Størrelser
2.615 kr
+ fri fragt
Total: 2.615 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Luxury Sofaseng Flere Størrelser
3.269 kr
+ fri fragt
Total: 3.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer