Hoppekids ECO Luxury Højseng m. Bordplade 90x200 cm.

Bedste pris
Stabil pris
6.375kr
7.969 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Hoppekids ECO Luxury Højseng m. Bordplade 90x200 cm. er en smart seng til det lidt større barn. Den høje konstruktion giver ekstra gulvplads til leg eller mulighed for at indrette en praktisk arbejdsplads under sengen. Med bordpladen og en højde på 135 cm under sengen udnyttes pladsen optimalt, så værelset bliver både funktionelt og hyggeligt. Sengen er svanemærket.

Hoppekids ECO Luxury Højseng m. Bordplade 90x200 cm. koster lige nu 6.375 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 7.969 kr. Vores prishistorik bygger på 62 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.375 kr (04. juli 2026) og 7.969 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.375 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Luxury Højseng med stige og bordplade : Erling Christensen Møbler
6.375 kr
+ fri fragt
Total: 6.375 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
6.375 kr
+ fri fragt
Total: 6.375 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
7.969 kr
+ fri fragt
Total: 7.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids