Hoppekids ECO Luxury Halvhøj Modul

Bedste pris
Stabil pris
1.072kr
1.340 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Luxury Halvhøjt Modul er designet til at omdanne din ECO Luxury sofaseng til en eventyrlig seng med hule under. Det svanemærkede modul tilbyder både miljøvenlighed og funktionalitet, og kan let udvides med tilbehør som rutsjebane for ekstra leg og sjov.

Hoppekids ECO Luxury Halvhøj Modul koster lige nu 1.072 kr. En stigning på 48,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 720 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 720 kr (31. marts 2026) og 1.340 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.072 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Luxury Halvhøj Modul : Erling Christensen Møbler
1.072 kr
+ fri fragt
Total: 1.072 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Luxury Halvhøj Modul Flere Størrelser
1.072 kr
+ fri fragt
Total: 1.072 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Luxury Halvhøj Modul Flere Størrelser
1.340 kr
+ fri fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Sengetilbehør