Hoppekids ECO Luxury Bordplade

Bedste pris
Faldet 20.0%
1.136kr
1.420 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Luxury bordplade er designet specifikt til at passe sammen med ECO Luxury højsengen. Den tilbyder ekstra funktionalitet og giver et pænt udseende i børneværelset. Med en bredde på 600 mm og en længde på 2070 mm er den både praktisk og stilfuld i hvid finish.

Hoppekids ECO Luxury Bordplade koster lige nu 1.136 kr. En stigning på 18,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 960 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 960 kr (26. marts 2026) og 1.420 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.136 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Luxury Bordplade til Højseng : Erling Christensen Møbler
1.136 kr
+ fri fragt
Total: 1.136 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids Lang Bordplade til ECO Luxury og ECO Dream Højseng 90x200 cm. Hvid
1.136 kr
+ fri fragt
Total: 1.136 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids Lang Bordplade til ECO Luxury og ECO Dream Højseng 90x200 cm. Hvid
1.420 kr
+ fri fragt
Total: 1.420 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.0%

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer