Hoppekids ECO Luxury 1/2 Sengehest

Bedste pris
Stabil pris
480kr
600 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerLaveste

Hoppekids ECO Luxury 1/2 sengehest tilføjer ekstra sikkerhed til barnets seng. Den passer til størrelserne 70x160 cm og 90x200 cm, og sikrer at dit barn sover trygt. Sengehesten dækker halvdelen af sengens længde, hvilket giver nem adgang til sengen.

Hoppekids ECO Luxury 1/2 Sengehest koster lige nu 480 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 26,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 650 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 480 kr (28. maj 2026) og 650 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 480 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Luxury Sengehest 1/2 : Erling Christensen Møbler
480 kr
+ 49 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Luxury 1/2 Sengehest Flere Størrelser
480 kr
+ 49 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Luxury 1/2 Sengehest Flere Størrelser
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Sengeheste