Hoppekids ECO Dream madras

Bedste pris
Stabil pris
1.599kr
1.999 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Dream madras er designet til at give dit barn den bedste søvnoplevelse. Med en blød overflade og et formfast indre af Waterlily® skum, sikrer madrassen optimal komfort og støtte. Den svanemærkede og allergivenlige madras, der måler 9x60x120 cm, passer perfekt til tremmesenge.

Hoppekids ECO Dream madras koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 42,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.124 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.124 kr (31. marts 2026) og 1.999 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Dream madras, 9x60x120 cm : Erling Christensen Møbler
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Dream Madras til Tremmeseng
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Dream Madras til Tremmeseng
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Madrasser