Hoppekids ECO Dream madras

Bedste pris
Stabil pris
2.399kr
2.999 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Dream madras tilbyder en allergivenlig og komfortabel søvnoplevelse til børn. Med en formfast kerne af Waterlily® skum og blød overflade sikrer madrassen optimal støtte og komfort. Den svanemærkede madras er ideel til den miljøbevidste familie.

Hoppekids ECO Dream madras koster lige nu 2.399 kr. En stigning på 39,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.724 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.724 kr (31. marts 2026) og 2.399 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Dream madras, 9x70x160 cm : Erling Christensen Møbler
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Dream Madras m. Betræk 9 cm.
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
ECO Dream madras 70x160x9 cm
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Madrasser