Hoppekids ECO Dream madras 40x7x80 cm

Bedste pris
Stabil pris
1.007kr
1.259 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Giv dit barn en tryg og behagelig nattesøvn med Hoppekids ECO Dream madras. Denne svanemærkede madras er allergivenlig og har en blød overflade samt et formfast indre af Waterlily® skum, der sikrer optimal komfort. Perfekt til vuggen og designet med dit barns velbefindende for øje.

Hoppekids ECO Dream madras 40x7x80 cm koster lige nu 1.007 kr. En stigning på 34,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (31. marts 2026) og 1.259 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.007 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Dream madras, 7x40x80 cm : Erling Christensen Møbler
1.007 kr
+ fri fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Dream Madras til Vugge
1.007 kr
+ fri fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Dream Madras til Vugge
1.259 kr
+ fri fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Madrasser