Hoppekids ECO Dream Køjeseng 70x160 cm

Bedste pris
Stabil pris
2.975kr
3.749 krSPAR 21%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Dream køjeseng er en pladsbesparende løsning til børneværelset med to sovepladser. Sengen er i høj kvalitet og svanemærket, hvilket sikrer opfyldelse af strenge miljø- og sikkerhedskrav. Med sit ikke-delbare design og hvide finish passer den perfekt ind i ethvert moderne hjem.

Hoppekids ECO Dream Køjeseng 70x160 cm koster lige nu 2.975 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.799 kr (30. april 2026) og 3.719 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.975 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Dream køjeseng, ikke delbar 70x160 cm : Erling Christensen Møbler
2.975 kr
+ fri fragt
Total: 2.975 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Dream Køjeseng Ikke Delbar
2.975 kr
+ fri fragt
Total: 2.975 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Dream Køjeseng Ikke Delbar
3.719 kr
+ fri fragt
Total: 3.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
ECO Dream køjeseng hvid, med skuffesæt
3.749 kr
+ fri fragt
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer