Hoppekids ECO Dream Juniorseng med sengehest

Bedste pris
Stabil pris
2.695kr
3.369 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Dream juniorseng er en let og solid seng, perfekt til børneværelset. Med en 3/4 sengehest sikrer den både tryghed og komfort. Svanemærkningen garanterer, at produktet er bæredygtigt og sikkert for dit barn. Sengen muliggør fleksibel udbygning, så den kan tilpasses ethvert rum.

Hoppekids ECO Dream Juniorseng med sengehest koster lige nu 2.695 kr. En stigning på 29,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.079 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.079 kr (30. april 2026) og 3.369 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.695 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Dream Juniorseng med sengehest 70x190 cm. : Erling Christensen Møbler
2.695 kr
+ fri fragt
Total: 2.695 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Dream Juniorseng m. Sengehest Flere Størrelser
2.695 kr
+ fri fragt
Total: 2.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Dream Juniorseng m. Sengehest Flere Størrelser
3.369 kr
+ fri fragt
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer