Hoppekids ECO Dream Juniorseng 70x160 cm

Hoppekids ECO Dream Juniorseng er en svanemærket seng i størrelse 70x160 cm, ideel til børneværelser. Den kan nemt tilpasses med forskellige moduler og tilbyder praktisk opbevaringsplads under sengen, hvilket gør den perfekt til både leg og hvile.

Hoppekids ECO Dream Juniorseng 70x160 cm koster lige nu 1.839 kr. En stigning på 21,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.519 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.519 kr (30. april 2026) og 2.299 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.839 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Dream Juniorseng Hvid
1.839 kr
+ fri fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Dream Juniorseng Flere Størrelser
1.839 kr
+ fri fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Dream Juniorseng Flere Størrelser
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
ECO Dream Himmelseng hvid, med himmel
3.310 kr
+ fri fragt
Total: 3.310 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer