Hoppekids ECO Dream Juniorseng

Bedste pris
Stabil pris
2.279kr
2.849 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Dream Juniorseng er designet til at give dine børn en komfortabel og sikker nattesøvn. Med dens 3/4 sengehest er den ideel til at forhindre fald. Svanemærkningen sikrer, at du får en bæredygtig og miljøvenlig løsning, som nemt kan tilpasses til forskellige værelser takket være dens fleksible design.

Hoppekids ECO Dream Juniorseng koster lige nu 2.279 kr. En stigning på 18,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.919 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.919 kr (30. april 2026) og 2.849 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.279 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Dream Juniorseng med sengehest 70x160 cm : Erling Christensen Møbler
2.279 kr
+ fri fragt
Total: 2.279 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Dream Juniorseng m. Sengehest Flere Størrelser
2.279 kr
+ fri fragt
Total: 2.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Dream Juniorseng m. Sengehest Flere Størrelser
2.849 kr
+ fri fragt
Total: 2.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer