Hoppekids ECO Dream Husseng Modul

Bedste pris
Stabil pris
1.280kr
1.600 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Hoppekids ECO Dream Husseng Modul er det perfekte valg til børneværelset, hvor der ønskes en legende soveplads. Modulet på 90x200 cm omdanner juniorsengen til en hyggelig husseng, hvor børn kan skabe deres egen verden. Det svanemærkede design sikrer et bæredygtigt og trygt sovemiljø.

Hoppekids ECO Dream Husseng Modul koster lige nu 1.280 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.700 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.280 kr (28. maj 2026) og 1.700 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.280 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Dream Husseng modul : Erling Christensen Møbler
1.280 kr
+ fri fragt
Total: 1.280 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Dream Husseng Modul 90x200 cm.
1.280 kr
+ fri fragt
Total: 1.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer