Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul

Bedste pris
Stabil pris
1.304kr
1.639 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul forvandler nemt din sofaseng til en spændende seng med plads til leg under. Modulet kan udvides med en rutsjebane og er svanemærket, hvilket sikrer høj miljøvenlighed. Perfekt til børneværelset!

Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul koster lige nu 1.304 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.200 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.200 kr (31. marts 2026) og 1.630 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.304 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul Pale rose Pale Rose : Erling Christensen Møbler
1.304 kr
+ fri fragt
Total: 1.304 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul 90x200
1.311 kr
+ fri fragt
Total: 1.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul 90x200
1.639 kr
+ fri fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer