Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul

Bedste pris
Stabil pris
1.071kr
1.339 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul forvandler din juniorseng til en sjov halvhøj seng med plads til en hule under. Modulet er svanemærket, hvilket sikrer, at det opfylder strenge miljø- og sikkerhedskrav. Tilføj en rutsjebane for ekstra leg og glæde.

Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul koster lige nu 1.071 kr. En stigning på 11,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 960 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 960 kr (17. april 2026) og 1.339 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.071 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul 90 x 200 cm : Erling Christensen Møbler
1.071 kr
+ fri fragt
Total: 1.071 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul Flere Størrelser
1.071 kr
+ fri fragt
Total: 1.071 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Dream Halvhøj Modul Flere Størrelser
1.339 kr
+ fri fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer