Hoppekids ECO Comfort køjeseng 90x200 cm

Hoppekids ECO Comfort køjesengen er en praktisk løsning til børneværelset, hvor der ønskes mere gulvplads. Med sin størrelse på 90x200 cm giver den komfortable sovepladser til to børn uden at optage ekstra plads. Det er en ideel seng til delte værelser og skaber tryghed og nærhed for børn, der sover sammen.

Hoppekids ECO Comfort køjeseng 90x200 cm koster lige nu 2.799 kr. En stigning på 16,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.399 kr (31. marts 2026) og 2.999 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.799 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Køjeseng inkl. bund, Eco Comfort 90x200 cm Hvid
2.799 kr
+ fri fragt
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Comfort Køjeseng Flere Størrelser
2.799 kr
+ fri fragt
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Comfort køjeseng 90x200 cm Hvid Hvid : Erling Christensen Møbler
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Comfort Køjeseng Flere Størrelser
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer