Hoppekids ECO Comfort køjeseng 90x200 cm

Hoppekids ECO Comfort køjeseng i 90x200 cm er perfekt til børneværelset, når pladsbesparelse er vigtig. Med den praktiske køjeseng får du to sovepladser, mens gulvpladsen stadig bevares, hvilket gør den ideel til søskende, der deler værelse.

Hoppekids ECO Comfort køjeseng 90x200 cm koster lige nu 2.679 kr. En stigning på 24,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.159 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.159 kr (31. marts 2026) og 2.699 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.679 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Køjeseng inkl. bund, Eco Xomfort 90x200 cm Natur
2.679 kr
+ fri fragt
Total: 2.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Comfort Køjeseng Flere Størrelser
2.679 kr
+ fri fragt
Total: 2.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Comfort køjeseng 90x200 cm Natur Natur : Erling Christensen Møbler
3.349 kr
+ fri fragt
Total: 3.349 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Comfort Køjeseng Flere Størrelser
3.349 kr
+ fri fragt
Total: 3.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer