Hoppekids ECO Comfort køjeseng 70x160 cm

Hoppekids ECO Comfort køjesengen i størrelsen 70x160 cm er en praktisk løsning til børneværelset. Den giver to sovepladser, uden at optage unødig gulvplads. Perfekt til søskende, der deler værelse, og fremmer tryg samsovning.

Hoppekids ECO Comfort køjeseng 70x160 cm koster lige nu 2.495 kr. En stigning på 20,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.079 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.079 kr (25. april 2026) og 2.495 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.495 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Køjeseng inkl. bund, Eco comfort 70x160 cm. Hvid
2.495 kr
+ fri fragt
Total: 2.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Comfort Køjeseng Flere Størrelser
2.495 kr
+ fri fragt
Total: 2.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Comfort køjeseng 70x160 cm Hvid Hvid : Erling Christensen Møbler
3.119 kr
+ fri fragt
Total: 3.119 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Comfort Køjeseng Flere Størrelser
3.119 kr
+ fri fragt
Total: 3.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 19.3%

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer