Hoppekids ECO Comfort køjeseng 70x160 cm

Hoppekids ECO Comfort køjesengen på 70x160 cm er perfekt til børneværelset. Den tilbyder to sovepladser uden at optage ekstra gulvplads, hvilket gør den ideel til søskendes samsovning. Lavet i naturtræ, passer den ind i enhver børneindretning.

Hoppekids ECO Comfort køjeseng 70x160 cm koster lige nu 2.375 kr. En stigning på 23,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.919 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.919 kr (31. marts 2026) og 2.399 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.375 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Køjeseng inkl. bund, Eco Comfort 70x160 cm. Natur
2.375 kr
+ fri fragt
Total: 2.375 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Comfort Køjeseng Flere Størrelser
2.375 kr
+ fri fragt
Total: 2.375 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Comfort køjeseng 70x160 cm Natur Natur : Erling Christensen Møbler
2.969 kr
+ fri fragt
Total: 2.969 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Comfort Køjeseng Flere Størrelser
2.969 kr
+ fri fragt
Total: 2.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer