Hoppekids ECO Comfort Halvhøj Seng 70x160 cm Natur

Hoppekids ECO Comfort halvhøj seng på 70x160 cm er ideel til små børneværelser. Den giver ekstra gulvplads, perfekt til opbevaring eller leg. Med sin naturlige finish passer den ind i ethvert rum.

Hoppekids ECO Comfort Halvhøj Seng 70x160 cm Natur koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.519 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.519 kr (17. april 2026) og 1.999 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos Mammashop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Comfort Halvhøj Seng Flere Størrelser
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Seng Halvhøj ECO Comfort
1.800 kr
+ fri fragt
Total: 1.800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Comfort halvhøj seng 70x160 cm Natur Natur : Erling Christensen Møbler
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Comfort Halvhøj Seng Flere Størrelser
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
ECO Comfort halvhøj seng med madras 70x160 cm. natur
2.318 kr
+ fri fragt
Total: 2.318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer