Hoppekids ECO Comfort Halvhøj Seng 70x160 cm

Hoppekids ECO Comfort Halvhøj Seng på 70x160 cm er ideel til små børneværelser. Den giver ekstra gulvplads til opbevaring eller leg under sengen. En funktionel og stilfuld løsning til det moderne børneværelse.

Hoppekids ECO Comfort Halvhøj Seng 70x160 cm koster lige nu 1.959 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.759 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.759 kr (20. juni 2026) og 2.265 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.959 kr hos Mammashop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ECO Comfort Halvhøj Seng Flere Størrelser
1.959 kr
+ fri fragt
Total: 1.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Seng Halvhøj ECO Comfort
2.200 kr
+ fri fragt
Total: 2.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids ECO Comfort halvhøj seng 70x160 cm Hvid Hvid : Erling Christensen Møbler
2.449 kr
+ fri fragt
Total: 2.449 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids ECO Comfort Halvhøj Seng Flere Størrelser
2.449 kr
+ fri fragt
Total: 2.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
ECO Comfort halvhøj seng med madras 70x160 cm. hvid
3.157 kr
+ fri fragt
Total: 3.157 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Senge og sengerammer