Hoppekids CHRISTIAN Kommode

5.0 (2 anmeldelser)
Hoppekids CHRISTIAN Kommode
Bedste pris
Stabil pris
2.615kr
3.269 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids CHRISTIAN kommode er en funktionel løsning til børneværelset. Med fire rummelige skuffer tilbyder den masser af plads til opbevaring. Designet i tidløst hvidt passer den perfekt i de fleste rum. Den kan også anvendes som puslekommode ved tilkøb af passende pusleplade.

Hoppekids CHRISTIAN Kommode koster lige nu 2.615 kr. En stigning på 9,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.399 kr (30. april 2026) og 3.000 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.615 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids CHRISTIAN kommode med 4 skuffer Hvid : Erling Christensen Møbler
2.615 kr
+ fri fragt
Total: 2.615 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids CHRISTIAN Puslekommode Hvid
2.615 kr
+ fri fragt
Total: 2.615 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Kommode m. 4 Skuffer Christian 94,5x84x40 cm
3.000 kr
+ fri fragt
Total: 3.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
Hoppekids CHRISTIAN Puslekommode Hvid
3.269 kr
+ fri fragt
Total: 3.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Pusleborde
funktioner: Med skuffer
stil: Kommode