Hoppekids Anton Babyseng

1.0 (1 anmeldelse)
Hoppekids Anton Babyseng
Bedste pris
Stabil pris
2.399kr
2.999 krSPAR 20%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Hoppekids Anton babyseng er designet med fokus på sikkerhed og fleksibilitet. Med et liggemål på 60x120 cm og justerbar bund i to højder, passer den perfekt til dit barn i mange år. Sengen er Svanemærket, hvilket sikrer høj kvalitet og miljøvenlig produktion. Når behovet forandrer sig, kan ANTON bygges om til en praktisk bænk.

Hoppekids Anton Babyseng koster lige nu 2.399 kr. En stigning på 20,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (30. april 2026) og 2.500 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Hoppekids Anton babyseng og bænk, 60x120 cm : Erling Christensen Møbler
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Hoppekids ANTON Babyseng 60x120 cm.
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Hoppekids Babyseng Anton 129x69x81 cm
2.790 kr
+ fri fragt
Total: 2.790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Loukrudt favicon
Loukrudt
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hoppekids
Kategori: Møbler til baby og småbørn