Honeywell Voyager 1202g

4.3 (69 anmeldelser)
Honeywell Voyager 1202g
Bedste pris
Stabil pris
864kr
1.869 krSPAR 54%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev effektiv scanning med Honeywell Voyager 1202g stregkodescanner. Denne håndholdte model leverer hurtig, lineær stregkodescanning med trådløs Bluetooth-forbindelse, ideel til detail og lagerstyring. Skift batteriet let og opnå uafbrudt drift.

Honeywell Voyager 1202g koster lige nu 864 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 864 kr (16. april 2026) og 864 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 864 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Honeywell Voyager 1202g Stregkodescanner
864 kr
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Honeywell Voyager 1202g 1D Wireless Barcode Scanner
931 kr
+ 39 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Honeywell Voyager BT 1202g, trådløs stregkodelæser, laser/USB/sort
1.032 kr
Total: 1.032 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Honeywell Voyager 1202g Stregkodescanner
1.189 kr
+ fri fragt
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Honeywell Voyager 1202g 1d Bluetooth Usb-kit Sort
1.438 kr
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Honeywell Voyager 1202g 1d Bluetooth Usb-kit Sort
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Honeywell
Kategori: Stregkodescannere
design: Håndholdt
interface: Bluetooth, Cordless, Seriel, Trådløs, USB
type: Laser