Homegoal Pro Mini

5.0 (1 anmeldelse)

Homegoal Pro Mini er et robust fodboldmål i træ, perfekt til både små haver og unge fodboldentusiaster. Det måler 150x120 cm og er fremstillet i massivt fyrretræ, hvilket sikrer stabilitet under spil. Ideelt til udendørs leg, hvor holdbarhed og kvalitet er i fokus.

Homegoal Pro Mini koster lige nu 509 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 480 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 480 kr (03. juli 2026) og 522 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Homegoal Pro Mini sort Fodboldmål i træ
509 kr
+ fri fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Home Goal Pro Mini Sort
522 kr
+ 59 kr fragt
Total: 581 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
My Hood Fodboldmål Homegoal Pro Mini
650 kr
+ 40 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
My Hood Homegoal Pro Mini Sort 150 x 120 cm
691 kr
Total: 691 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Homegoal Pro Mini Sort, 150x120cm
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
HomeX.dk favicon
HomeX.dk
Fodboldmål i TRÆ 150 cm x 120 cm med net i SORT KRAFTIG KVALITET
747 kr
+ 39 kr fragt
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Lukaki.dk favicon
Lukaki.dk
Homegoal Mini fodboldmål sort 150 x 120 cm, 1
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Homegoal Pro Mini Sort Fodboldmål
795 kr
+ 49 kr fragt
Total: 844 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.9%

Specifikationer

Mærke: Homegoal
Kategori: Fodboldmål
funktioner: Til børn, Til træning