Homegoal Pro Micro Sort

Homegoal Pro Micro er et robust fodboldmål i træ, ideelt til både små og store børn. Med dimensionerne 125 x 100 cm passer det perfekt i mindre haver og tåler al slags vejr. Oplev timevis af sjov og spil med et solidt mål, der sikrer en stabil og pålidelig spiloplevelse.

Homegoal Pro Micro Sort koster lige nu 479 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 475 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 475 kr (08. maj 2026) og 479 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 479 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Home Goal Pro Micro Sort
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Homegoal Pro Micro sort Fodboldmål i træ
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
My Hood Fodboldmål Homegoal Pro Micro
550 kr
+ 40 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
My Hood Homegoal Pro Micro Sort 125 x 100 cm
557 kr
Total: 557 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HomeX.dk favicon
HomeX.dk
Fodboldmål i TRÆ 125 cm x 100 cm med net i SORT KRAFTIG KVALITET
617 kr
+ 39 kr fragt
Total: 656 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Lukaki.dk favicon
Lukaki.dk
Homegoal Micro fodboldmål sort 125 x 100 cm, 1
649 kr
+ 45 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Homegoal Pro Micro Sort
649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Homegoal Pro Micro Sort Fodboldmål
649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Homegoal
Kategori: Legetøj
funktioner: Til børn