Homegoal Pro Junior Hvid

Homegoal Pro Junior er et solidt fodboldmål i træ, ideelt til både små og store børn. Med målene 175 x 140 cm passer det perfekt i enhver have og sikrer mange timers udendørs leg. Det er robust og kan modstå alt slags vejr, hvilket gør det perfekt til intens brug uden behov for pløkker.

Homegoal Pro Junior Hvid koster lige nu 808 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 768 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 768 kr (10. april 2026) og 858 kr (01. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 808 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Homegoal Pro Junior hvid Fodboldmål i træ
808 kr
+ fri fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
HomeX.dk favicon
HomeX.dk
Fodboldmål i TRÆ 175 cm x 140 cm med net i HVID KRAFTIG KVALITET
897 kr
+ 39 kr fragt
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Home Goal Pro Junior Hvid
916 kr
+ 210 kr fragt
Total: 1.126 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Lukaki.dk favicon
Lukaki.dk
Homegoal Junior fodboldmål hvid 175 x 140 cm, 1
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Homegoal Pro Junior Hvid Fodboldmål
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.2%

Specifikationer

Mærke: Homegoal
Kategori: Fodboldmål