HOME It Presenning 8x12 m

Denne armerede presenning fra HOME It er ideel til krævende overdækningsopgaver i byggeri, landbrug og havearbejde. Den måler 8x12 meter, er vand- og vindtæt samt UV-behandlet, hvilket sikrer holdbarhed i alle vejrforhold.

HOME It Presenning 8x12 m koster lige nu 629 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 610 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 610 kr (09. juni 2026) og 699 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 629 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Greenit Presenning armeret 8,0 m×12,0 m = 96,0 m2
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
HOME It® presenning armeret 8,0 × 12,0 meter = 96,0 m2
744 kr
+ 49 kr fragt
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Green-it presenning armeret 8,0 × 12,0 meter = 96,0 m2
744 kr
+ 49 kr fragt
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HOME it GARDEN
Kategori: Isenkram tilbehør