HKSDK Z5

4.8 (6 anmeldelser)

HKSDK Z5 er en moderne sikkerhedssko med fokus på komfort og funktionalitet. Udstyret med den innovative HKSDK AIR-sål sikrer denne sko optimal stødabsorbering og en bred pasform for maksimal komfort under lange arbejdsdage. Med ESD-beskyttelse er den ideel til miljøer med elektronisk følsomt udstyr.

HKSDK Z5 koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 15,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.554 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.554 kr (27. maj 2026) og 1.799 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Modekompagniet.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Z5 sikkerhedssko S3
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Sko S1P HKSDK Z5 med Uturn 42
2.034 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.083 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Hksdk Sikkerhedssko Z5 Størrelse 42
2.084 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.123 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 42
2.316 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.395 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
HKSDK Z5 sikkerhedssko S3 ESD
2.475 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.530 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HKSDK
Kategori: Sko