HH Simonsen True Divinity Styler

HH Simonsen True Divinity Styler er et glattejern udviklet i samarbejde med frisører. Det har teflon-belagte plader med turmalin og olie, der sikrer glat og skinnende hår. Styleren varmes hurtigt op og giver præcise resultater, uanset hårets type.

HH Simonsen True Divinity Styler koster lige nu 748 kr. En stigning på 26,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 590 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 590 kr (14. april 2026) og 848 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 748 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
HH Simonsen True Divinity MK2 Straightening Iron
748 kr
+ fri fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
HH Simonsen True Divinity Styler
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
HH Simonsen Glattejern True Divinity MK2 Sort
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
I Love Shampoo favicon
I Love Shampoo
HH Simonsen True Divinity MK2 Black
1.184 kr
+ fri fragt
Total: 1.184 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HH Simonsen
Kategori: Glattejern