HF Hansen Tilbageløbsstop 110 mm rustfri stål

HF Hansen Tilbageløbsstop 110 mm rustfri stål er designet til montering i udløbsledningen fra huset og passer til PVC- eller 4" betonrør. Det er fremstillet i 2 mm rustfrit stål og modstandsdygtigt over for kloakvand. Tilbageløbsstoppet har svømmer og skal monteres vandret i meterbrønde. Fastgøres med vandafvisende silikone eller lim for optimal tætning.

HF Hansen Tilbageløbsstop 110 mm rustfri stål koster lige nu 2.799 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.750 kr. Vores prishistorik bygger på 63 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.750 kr (30. maj 2026) og 2.799 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.799 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Tilbageløbsstop til PVC- og betonrør 110 mm
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hf 110 mm tilbagelbsstop, rustfrit stl, til Pvc/beton
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Tilbageløbsstop 110 mm Rustfri stål til PVC og Beton
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Tilbageløbsstop 110 mm Rustfri stål til PVC og Beton
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: H.F. Hansen